ЗВЕЗДА ДОБИЛА ПРОТИВНИКА У ТРЕЋЕМ КОЛУ КВАЛИФИКАЦИЈА: Црвено-бели путују у Молдавију!

28. 07. 2021. у 21:21

ШЕРИФ је у Тираспољу савладао јерменски Алашкерт резултатом 3:1 и са укупних 4:1 је прошао у 3. коло квалификација за Лигу шампиона.

Молдавски представник имао је предност 1:0 из првог меча. Ипак, уследило је непријатно изненађење одмах на почетку. Од 10. минута Алашкерт је дошао до вођства голом Александра Глишића.

Успели су домаћи до полувремена да дођу до преокрета, а за то им је требало свега 13 минута.

Прво је Дуланто у 15. минуту изједначио, а потом у 23. Енрике доноси преокрет.

Коначан резултат и тачку на овај двомеч ставио је Тили у 87. минуту голом из пенала.

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 13:13