ПОСЛЕ ГОЛА ЗВЕЗДИ Огласио се Бањак: "Ово је благослов!"

Новости

22. 07. 2021. у 09:44

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде поражени су од Кајрата у гостима 2:1 (1:0) у првом мечу 2. кола квалификација за Лигу шампиона.

ПОСЛЕ ГОЛА ЗВЕЗДИ Огласио се Бањак: Ово је благослов!

Домаћи тим повео је голом Хозеа Кантеа у 24. минуту после корнера, а изједначио је Хрват Дино Микановић аутоголом у 57. минуту. Коначних 2:1 поставио је штопер Маки Бањак, којег је Партизан пре десетак дана продао казахстанском клубу.

Изабраницима Дејана Станковића неће бити лако у реваншу за седам дана. Више не постоји правило гола у гостима, што значи да ће Звезда у реваншу на "Маракани" морати да тријумфује са два гола разлике.

Огласио се и Маки Бањак, који је погодак видео као благослов.

- Хвала Исусу. Сјајна акција целог тима и посебно признање нашим навијачима! Ово је благослов - поручио је Бањак.