СЕНЗАЦИЈА НА ПОМОЛУ: Руске гимнастичарке боље од Американки после квалификационе рунде
РУСКЕ гимнастичарке шокирале су фаворизовану селекцију САД и заузеле прво место после квалификационе рунде екипног такмичења на Олимпијским играма у Токију. Ово је први пут откад се такмичи Симон Бајлс да Американке нису прве на неком великом такмичењу после квалификација.
ФОТО: АП
Руски олимпијски тим предвођен Ангелином Мелниковом заузео је прво место са 171.629 бодом, Американке су друге са 170.562, а трећа је Кина са 166.863.
Американке су биле боље једино на прескоку, мада је мало недостајало да ту изгубе после велике грешке коју је направила Бејлсова код првог скока. Срећом по њих, најбоља гимнастичарка света је исправила грешку у дртугом скоку.
Погрешила је Бајлсова и током вежбе у партеру, а да није њен дан показују и резултати по справама где је на мала врата ушла у финале двовисинског разбоја и партера, само захваљујући правилу да из једне земље могу највише по две такмичарке да прођу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!
Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.
15. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)