И ТУКА УХВАТИО НОВАКА: Идем ти ја олимпијским селом, кад чујем неко говори: Па где си ти? Главом и брадом Ђоковић
НАЈБОЉИ атлетичар Босне и Херцеговине Амел Тука срео је Новака Ђоковића, па је тако уз занимљиву причу поделио и фотографију са првим рекетом света.
Фото: Фејсбук
"Идем ти ја олимпијским селом и носим храну колегама из репрезентације, кад чујем неко говори: Па где си ти? Контам, ко ће сад бити, ал' окренем се, кад Новак Ђоковић, главом и брадом!", одушевљен је био атлетичар.
"Сваким својим гестом и реченицом показао је сву своју скромност и људскост. Свим нашим такмичарима је пожелео срећу на наступима, а ја сам искористио прилику да му још једном честитам на освајању Вимблдона и да му кажем да сви свакако навијамо за њега и на олимпијском турниру", истакао је Тука.
"Ноле је људина, спортиста, хуманитарац. Ноле је наш пријатељ и добар и искрен човек и од срца му желим злато у Токију, а ми ћемо се опет видети у Високом, Сарајеву или Зеници. Знам сигурно да це доћи. Сретно Ноле", написао је испод фотографије са Новаком један од седморо представника Босне и Херцеговине у Токију.
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ УЛАЗИ У ЗАВРШНЕ ПРИПРЕМЕ: Мареј тренирао са најбољим тенисером света (ФОТО)
23. 07. 2021. у 12:27
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (2)