ЂОКОВИЋ ИМАО ЗАМЕРКЕ НА РАЧУН ОРГАНИЗАТОРА: "Не разумем зашто се не помери почетак првих мечева" (ВИДЕО)
СРПСКИ тенисер Новак Ђоковић имао је шта да замери организаторима Олимпијских игара. Након победе над Хугом Делијаном (6:2, 6:2).
ФОТО: Тањуг
Након рутинске победе Ђоковић је говорио о дуелу. Дотакао се и тешких услова за игру.
Први рекет света је рутински савладао боливијског играча Уга Делијена, али је током читавог меча имао проблема са превеликом влажношћу у ваздуху.
– Мислим да сам одиграо довољно за победу, знам да могу боље. Има неких сегмената који су били бољи на тренинзима претходних дана, али то је нешто што се и очекује, јер меч је нека друга прича. Колико год имао искуства, то су Олимпијске игре, очекивања, притисак да кренеш, да одиграш квалитетно, на нивоу који желиш. Ипак, 6:2, 6:2 на крају, нисам провео много времена на терену, услови су тешки, исцрпљујуће је поготово кад је сунце. Не разумем зашто се не помери почетак првих мечева, ни ТВ пренос није изговор, јер због временске разлике би то и одговарало и Европи и Америци – изјавио је Новак Ђоковић.
Српски ас у Токију жели да освоји дуго чекано злато на Олимпијским играма.
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ ЧЕСТИТАО МИКЕЦУ: "Стално смо се шалили да мора да устаје у шест ујутру"
24. 07. 2021. у 11:54
ЂОКОВИЋ ОДРАДИО ПРВИ ТРЕНИНГ У ТОКИЈУ: Србин у одличном расположењу дочекује ОИ (ФОТО)
21. 07. 2021. у 15:09
ОТВАРА СЕ ПУТ НОВАКУ КА ЗЛАТУ НА ОИ: Још један играч из топ 10 отказао учешће!
18. 07. 2021. у 18:07
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
НЕВЕРИЦА У ДЕНВЕРУ! Нове информације о повреди Николе Јокића (ВИДЕО)
Денвер је поражен на гостовању Кливленду, међутим то сада мање брине навијаче Нагетса, пошто се у дворани појавио Никола Јокић и бодрио своје саиграче.
03. 01. 2026. у 08:27 >> 08:27
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)