ОН МУ ПРЕТИ, А НОВАК ТРЕНИРА СА ЊИМ: Ђоковић спаринговао са човеком који је најавио освајање злата у Токију
Новак Ђоковић одржао је заједнички тренинг са Александром Зверевим, који ће му бити велики ривал за титулу у Токију.
Фото: АП
Најбољи тенисер света, Новак Ђоковић, представљаће Србију на Олимпијским играма, а да му мотивације не мањка, сведоче призори из Токија.
„Пуца“ од самопоуздања Новак, први је фаворит, дружи се са спортистима са различитих меридијана у Олимпијском селу, не скида осмех ни на тренингу.
Спаринговао је са Александром Зверевим, који ће бити немачки представник и који се размеће са изјавама да пуца на злато у Токију.
Немац на сва уста прети Србину, али то није Нолета поколебало да одради један спаринг са Зверевим.
Подсећања ради, Ђоковић ће играти против Уга Делијена из Боливије у 1. колу Олимпијских игара, а победник иде на бољег из дуела Јан-Ленард Штруф – Тијаго Монтеиро.
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ ИГРА НА ОЛИМПИЈСКИМ ИГРАМА? Новак дечаку из Јапана најавио долазак у Токио
15. 07. 2021. у 08:30
ЂОКОВИЋ ОКУПИО СРБЕ У ОЛИМПИЈСКОМ СЕЛУ: Новак одржао предавање о менталној снази (ВИДЕО)
22. 07. 2021. у 08:45
ШАМПИОНИ СВЕТА ОГОРЧЕНИ: Овакве Олимпијске игре немају смисла, преварени смо
22. 07. 2021. у 08:26
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
НИКОЛА ЈОКИЋ СЕ ПОВРЕДИО, А У ДЕНВЕРУ - ХАОС! Амерички новинари бесни на управу Нагетса!
Повреда коју је Никола Јокић доживео на последњој НБА утакмици Денвер нагетса у 2025. години изазвала је лавину реакција.
30. 12. 2025. у 12:24
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)