ЛИГА ШАМПИОНА: Бирманчевић одличан у победи Малмеа, без голова у Словенији и Словачкој

21. 07. 2021. у 22:33

ФУДБАЛЕРИ шведског Малмеа славили су против Хелсинкија у 2. колу квалификација за Лигу шампиона.

Домаће је у вођство довео Антонио-Мирко Чолак, након сјајног додавања кроз средину терена. Фински фудбалер Рупе Риски поравнао је резултат у 68. минуту.

Некадашњи фудбалер Чукаричког Вељко Бирманчевић, који је уласком неколико минута касније унео живост у меч.

Стрелац је у 74. минуту био Андрес Кринстенсен из слободног ударца, а лопта је прошла необичан пут пре неко што је завршила у мрежи.

У другом мечу дана словеначки шампион Мура није искористио предност домаћег терена, дуел против Лудогореца завршен је 0:0.

У мечу који није обиловао изгледним приликама нешто ближа победи била је Мура која је најбољу шансу пропустила у 84. минуту Зига Коус је погодио пречку.

Истим резултатом завршен је и дуел између Слована и Јанг Бојса у Братислави, а након почетне иницијативе гостију, домаћи су били ти који су могли пре до гола, али ће на крају путника у треће коло одлучивати дуел у Берну.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17