СНИМАК ИЗ СВЛАЧИОНИЦЕ КАИРАТА: Ово треба да брине Звезду - видите шта се дешавало одмах после утакмице (ВИДЕО)
НИЈЕ почела Црвена звезда квалификације за Лигу шампиона како је хтела.
Фото: Фејсбук принтскрин/ФК Каират, Инстаграм/Црвена звезда
У првом мечу другог кола Београђани су изгубили у Алматију од казахстанског Каирата - после 90 минута на семафору је стајало 2:1.
Стрелци за домаће били су Хосе Канте (24) и Маки Бањак (79), а једини погодак Звезде је такође дело фудбалера казахстанског клуба - у своју мрежу је лопту убацио Дино Микановић (57).
Осим поприлично бледе партије, Звезду треба да брине још један податак. Тачније, атмосфера која влада у свлачионици Казахстанаца. А, тамо је било веома бурно после самог меча - радовали су се тријумфу домаћи и показали да ће и у Београд доћи по повољан резултат.
Препоручујемо
КРАЈ ЗА ЗВЕЗДУ: Црвено-бели одбојкаши елиминисани из Купа изазивача
27. 01. 2026. у 22:12
"ТО ИХ СТАВЉА У ДОБРУ ПОЗИЦИЈУ": Шампион Евролиге верује да Звезда може у плеј-оф
27. 01. 2026. у 22:00
ПОГОДИЛИ СМО КВОТУ 39! Наши типстери доминирају! Ево нових предлога за мечеве на којима верујемо да неће бити победника
ДОМИНАЦИЈА!
27. 01. 2026. у 11:30
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.
27. 01. 2026. у 12:45
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (1)