ВЕСТИ ИЗ ГРЧКЕ: Крстичић одвојен од остатка тима, Ле Талек потписује као слободан играч за плату од 800.000 евра

Новости/Моцартспорт

29. 06. 2021. у 10:06

ФРАНЦУЗ је у понедељак споразумно раскинуо уговор са Монпељеом.

ВЕСТИ ИЗ ГРЧКЕ: Крстичић одвојен од остатка тима, Ле Талек потписује као слободан играч за плату од 800.000 евра

FOTO: Arhiva novosti

У медијима се нашироко спекулише о потенцијалним појачањима Црвене звезде. Дамијен ле Талек и Ненад Крстичић, двојица бивших асова црвено-белих, спомињали су се као могући повратници, али се чини да је могуће да само један од њих двојице поново стигне у Београд.

Како сада стоје ствари, подоста се око свега пита Владан Милојевић, још један бивши члан Звезде. Грчки медији пишу како је тренер АЕКА заинтересован да поново сарађује са Французом, а новац за његову плату требало би да буде обезбеђен тако што ће бити раскинут уговор са Крстичићем.

Фото: EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

Ле Талек је у понедељак постао слободан играч после споразумног раскида уговора са Монпељеом и поново је у фокусу АЕКА који није успео да у своје редове доведе Оливијеа Ншама из Селтика.

Наводно, Ле Талек тражи годишњу плату 800.000 евра, коју би већим делом требало да обезбеди растанак са Ненадом Крстичићем, који прима 600.000 по сезони.

FOTO: M. Vukadinović

Крстичић је и даље у клубу, али је све извесније да ће ускоро доћи до растанка, а онда се очекује и повратак у Црвену звезду. Повремени репрезентативац Србије почео је да тренира заједно са Тунижанином Насимом Хнидом одвојено од остатка АЕК-овог тима. По информацијама из Грчке тако ће бити до 10. јула, када се очекује расплет.

Фото: Принтскрин

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (2)

СЛУЧАЈНО САМ САЗНАО ДА ИМАМ ЛЕУКЕМИЈУ : Бившем водитељу Пинка живот се преко ноћи окренуо