ХРАБРА ИГРА МАКЕДОНАЦА: Северна Македонија "скупо продала кожу" Украјини, два пенала одбрањена на мечу! (ВИДЕО)

А. Илић

17. 06. 2021. у 16:50

ФУДБАЛЕРИ Северне Македоније у другом мечу Ц групе одиграли су дуел против Украјине на стадиону у Букурешту, где су након феноменалног другог полувремена поражени са 2:1.

ХРАБРА ИГРА МАКЕДОНАЦА: Северна Македонија скупо продала кожу Украјини, два пенала одбрањена на мечу!  (ВИДЕО)

Доста боље прво полувреме за "домаћина", те су Украјинци већ у 29. минуту дошли до вођства. Андриј Јармоленко је натрчао на одбитак, те из непосредне близине послао је лопту у мрежу.

Стрелац првог гола био је асистент у 34. минуту када је додао до Романа Јаремчука, који није оставио много простора Столету Димитриевском да сачува мрежу

Знатно боље друго полувреме Северне Македоније, већ у 55. минуту АЛександар Трајковски је опробао ударац, лопта је погодила пречку. У наставку напада Георги Бушан је добро покрио линију, а Олександр Караваев прави пенал, након ВАР снимка Фернандо Рапалини показује на "белу тачку".

Езјан Алиоски био је извођач, одбранио је голман Украјине, али је фудбалеру С. Македоније наклоњена била срећа, те је одбитак дошао до њега за 2:1.

Нова драма у 85. минуту. Руслан Малиновски извео је искоса прекид, лопта погађа у руку Данијела Аврамовског у живом зиду, а ВАР показује пенал. Док је одговорност преузео Руслан Малиновски, а поново је чувар мреже изашао као победник из пенал рулета.

Трајковски је имао велику прилику у зауставном времену, шутирао је искоса, поред гола Украјине.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01