РАСПОРЕД УТАКМИЦА НА ЕУРО 2020: Чека нас узбудљиво Европско првенство

Novosti online

08. 06. 2021. у 11:25

НАВИЈАЧИ су коначно дочекали. Утакмицом Турске и Италије у Риму 11. јуна почеће Европско првенство чија ће кулминација бити финални меч 11. јула на Вемблију.

РАСПОРЕД УТАКМИЦА НА ЕУРО 2020: Чека нас узбудљиво Европско првенство

ФОТО: ЕПА

Са групама на Еуро 2020 смо вас упознали а сада вам приближавамо и сам распоред мечева који ће се играти у групној фази, а потом и у плеј-офу. 

Еуро 2020 - у групи А састају се Италија, Швајцарска, Велс и Турска

1. коло:

Турска – Италија (11. јун, Рим, 21.00)

Велс – Швајцарска (12. јун, Баку, 15.00)

2. коло:

Турска – Велс (16. јун, Баку, 18.00)

Италија – Швајарска (16. јун, Рим, 21.00)

3. коло:

Италија – Велс (20. јун, Рим, 18.00)

Швајцарска – Турска (20. јун, Баку, 18.00)

Еуро 2020 - групу Б чине Финска, Белгија, Данска и Русија 

1. коло

Данска – Финска (12. јун, Копенхаген, 18.00)

Белгија – Русија (12. јун, Санкт Петербург, 21.00)

2. коло:

Финска – Русија (16. јун, Санкт Петербург, 15.00)

Данска – Белгија (17. јун, Копенхаген, 18.00)

3. коло:

Финска – Белгија (21. јун, Санкт Петербург, 21.00)

Русија – Данска (21. јун, Копенхаген, 21.00)

Еуро 2020 - састав групе Ц чине: Северна Македонија, Холандија, Аустрија и Украјина

1. коло:

Аустрија – Северна Македонија (13. јун, Букурешт, 18.00)

Холандија – Украјина (13. јун, Амстердам, 21.00)

2. коло:

Украјина – Северна Македонија (17. јун, Букурешт, 15.00)

Холандија – Аустрија (17. јун, Амстердам, 21.00)

3. коло:

Украјина – Аустрија (21. јун, Букурешт, 18.00)

Северна Македонија – Холандија (21. јун, Амстердам, 18.00)

Еуро 2020 - у групи Д налазе се Хрватска, Шкотска, Енглеска и Чешка

1. коло:

Енглеска – Хрватска (13. јун, Лондон, 15.00)

Шкотска – Чешка (14. јун, Глазгов, 15.00)

2. коло:

Хрватска – Чешка (18. јун, Глазгов, 18.00)

Енглеска – Шкотска (18. јун, Лондон, 21.00)

3. коло:

Чешка – Енглеска (22. јун, Лондон, 21.00)

Хрватска – Шкотска (22. јун, Глазгов, 21.00)

Еуро 2020 - групу Е чине: Шведска, Шпанија, Пољска и Словачка

1. коло:

Пољска – Словачка (14. јун, Санкт Петербург, 18.00)

Шпанија – Шведска (14. јун, Севиља, 21.00)

2. коло:

Шведска – Словачка (18. јун, Санкт Петербург, 15.00)

Шпанија – Пољска (19. јун, Севиља, 21.00)

3. коло:

Шведска – Пољска (23. јун, Санкт Петербург, 18.00)

Словачка – Шпанија (23. јун, Севиља, 18.00)

Еуро 2020 - група Ф ће без сумње бити најпраћенија, а чине је: Португал, Мађарска, Немачка и Француска

1. коло:

Мађарска – Португал (15. јун, Будимпешта, 18.00)

Француска – Немачка (15. јун, Минхен, 21.00)

2. коло:

Мађарска – Француска (19. јун, Будимпешта, 15.00)

Португал – Немачка (19. јун, Минхен, 18.00)

3. коло:

Немачка – Мађарска (23. јун, Минхен, 21.00)

Португал – Француска (23. јун, Будимпешта, 21.00)

Еуро 2020 - утакмице осмине финала:

26. јун – Амстердам (18.00) и Лондон (21.00)

27. јун – Будимпешта (18.00) и Севиља (21.00)
28. јун – Копенхаген (18.00) и Букурешт (21.00)
29. јун – Лондон (18.00) и Глазгов (21.00)

Еуро 2020 - утакмице четвртфинала:

2. јул – Санкт Петербург (18.00) и Минхен (21.00)

3. јул – Баку (18.00) и Рим (21.00)

Еуро 2020 - утакмице полуфинала:

6. и 7. јул – Лондон (21.00)

Еуро 2020 - Финале:

11. јул – Лондон (21.00)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Коментари (1)