ШЕШЕЉ БЕЗ МИЛОСТИ ЗА ПРОФЕСОРЕ КОЈИ УНИШТАВАЈУ ДЕЦУ: Држава мора да се брани свим средствима и нема компромиса
СВЕ професоре из средњих школа и универзитета који су учествовали у блокадама, учествовали у немирима, треба једноставно декретом удаљити са факултета и из средњих школа, каже председник СРС проф. др Војислав Шешељ.
Фото: Н. Скендерија
- Треба одстранити све судије које су потписале да неће да бране поредак. Сами су се онда декларисали као непријатељи поретка и не могу бити судије. И све тужиоце који су се такође потписали. То треба хитно да се ради. Сувише се попушта. То је основни проблем. Кад се брани држава, она се брани свим средствима и мора се бранити без милости. Не мислим ја сад да треба одмах стрељати или вешати или тако даље, али мора се чврсто закон примењивати и нема компромиса по том питању - казао је Шешељ за Информер ТВ.
Непријатеље државе и народа треба одстранити са друштвених и државних функција, истиче професор.
- У том погледу треба бити немилосрдан - навео је Шешељ.
Препоручујемо
ШЕШЕЉ БРУТАЛАН И БЕЗ ЗАДРШКЕ: Монтенегрини су несој, они су тотални издајници!
17. 06. 2026. у 16:44
ШЕШЕЉ ПРОТИВ ПОСЕТЕ МИЛАТОВИЋА БЕОГРАДУ: Увреда је за српску гарду да му приреди смотру
07. 06. 2026. у 17:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)