КУП ПРИЈАТЕЉСТВА: Партизан против Динама у четвртфиналу

Танјуг

03. 06. 2021. у 19:17

УТАКМИЦАМА трећег кола завршена је групна фаза фудбалског турнира Куп пријатељства за играче до 19 година, који је окупио 12 најбољих тимова из региона бивше Југославије.

КУП ПРИЈАТЕЉСТВА: Партизан против Динама у четвртфиналу

фото: Н. Параушић

Последње две екипе које су обезбедиле пласман у четвртфинале су Партизан и Жељезничар. Црно-бели су у последњем колу победили Сарајево са 2:0, док је Жељезничару био довољан и бод у дуелу са ОФК Титоградом, који је завршен резултатом 1:1.

Велико изненађење у последњем колу направио је суботички Спартак који је победио фаворизовани загребачки Динамо са 3:1, па се у четвртфинале пласирао са прве позиције. У последњем мечу дана Војводина је спектакуларним голом Бранислава Миланова победила тузланску Слободу 1:0.

Дерби меч четвртфинала Купа пријатељства свакако је дуел Партизана и Динама, а уосталим утакмицама састају се: Спартак Суботица - Сарајево, Војводина - Зељезничар, Црвена звезда - Слобода Тузла,

Резултати - треће коло:

Партизан - Сарајево 2:0

(35. Исаиловић, 38. Аћимовић)
Жељезничар - ОФК Титоград 1:1
(54. Јагањац - 68. Михаљевић)
Динамо Загреб - Спартак Суботица 1:3
(23. Дувњак - 30, 42. Хрстић, 38. Милетић)
Војводина - Слобода Тузла 1:0
(33. Миланов)

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

Бледило, главобоља и мањак снаге: Ево шта може да стоји иза ових проблема