ЛЕГЕНДАРНИ НЕМАЦ ИМА ЗДРАВСТВЕНЕ ПРОБЛЕМЕ: Клосе прави паузу у каријери због тромбозе у нози
БИВШИ фудбалер Немачке Мирослав Клосе рекао је да је приморан да направи паузу у тренерском послу због тромбозе у нози.
Фото архива ВН
Клосе, који је прошле суботе последњи пут радио као помоћник у Бајерну из Минхена, рекао је за магазин Кикер да неће ускоро прихватати неки нови посао.
"Дијагноза је за мене била мали шок", рекао је Клосе и додао да је прве јаке болове у нози осетио пре отприлике три недеље.
"Имам два тробма у нози. Одмах су ми преписали лекове и дали посебне чарапе које морам да носим даноноћно. Лекари су били врло јасни и за почетак ми је преписано потпуно мировање. Не могу да трчим, да пливам и, пре свега, не могу да играм фудбал", рекао је 42-годишњи Клосе.
Он је рекао да би позиција помоћног тренера била "угоднији пут", али је истакао да би више волео место главног тренера када настави да ради.
Мирослав Клосе је и даље најбољи стрелац Немачке са 71 постигнутим голом на 137 утакмица. Играчку каријеру завршио је након што је помогао Немачкој да освоји Светско првенство 2014. године.
Препоручујемо
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза
МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.
27. 04. 2026. у 10:36
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.
30. 04. 2026. у 19:38
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)