КАКАВ МАЛЕР! ОВАЈ ФУДБАЛЕР ЈЕ "ТРАГИЧАР" ЕВРОПСКОГ ПРВЕНСТВА: Уништио је свој тим

23. 06. 2024. у 09:51 >> 09:58

Чешки штопер, Робин Хранач није имао среће на досадашњем делу Европског првенства у Немачкој, где је постао трагичар своје репрезентације због кључних грешака које су их скупо коштале.

КАКАВ МАЛЕР! ОВАЈ ФУДБАЛЕР ЈЕ ТРАГИЧАР ЕВРОПСКОГ ПРВЕНСТВА: Уништио је свој тим

У првом колу против репрезентације Португала, чешки штопер, Хранач је био одговоран за оба примљена гола.

Прво је успео да постигне аутогол, а затим је у 92. минуту неспретном реакцијом омогућио противнику да постигне победоносни погодак. Фудбалсак репрезентација Чешка је меч изгубила резулттаом 2:1.

То није био крај његовим пеховима, несрећне ситуације за Хранача наставиле су се и у мечу са фудбалерима Грузије. Ту је би кривац за једанаестерац из којег је Грузија одмах повела.

Инцидент се догодио у надокнади првог полувремена када је Хранач играо руком у свом казненом простору. Након ВАР провере, судија Данијел Зиберт досудио је пенал, који је Микаутаџе претворио у гол.

Штоперове грешке су довеле до тога да фудбалери Чешке његовом кривицом приме три гола, тим је зарадио епитет највећег "трагичара" Европског првенства.

БОНУС ВИДЕО ПУНЕ УЛИЦЕ СРПСКИХ НАВИЈАЧА: "Орлови" ће имати велику подршку против Енглеске

НЕВИН У ЗАТВОРУ ПРОВЕО 58 ГОДИНА: Шеф полиције му се поклонио и извинио (ВИДЕО)

ШЕФ У ЈАПАНСКОЈ полицији лично се извинио човеку који је провео 58 година у затвору због злочина који није починио. 88-годишњи Ивао Хакамада чекао је погубљење више од 50 година, пре него што је ослобођен у поновљеном суђењу прошлог месеца.

22. 10. 2024. у 09:29