СРПСКА МАЈСТОРИЈА: Овако су "орлови" дали други гол Шведској (ВИДЕО)

08. 06. 2024. у 19:30

Фудбалска репрезентација Србије игра последњи пријатељски сусрерт пред ЕУРО 2024 против селекције Шведске, а предност "орлова" је дуплирао Александар Митровић

СРПСКА МАЈСТОРИЈА: Овако су орлови дали други гол Шведској (ВИДЕО)

Screenshot / TV Arena sport

Други гол за Србију постигао је најбољи стрелац у исторји репрзентације, Александар Митровић, после сјајне асистенције Филипа Младеновића. Митровић је још једном демонстрирао какв је фудбалски мајстор.

Ово је последњи меч Србије пред Европско првенство, а пренос уживо можете пратити на порталу "Новости".

БОНУС ВИДЕО: МУК У ХУМСКОЈ: Бивши играч Звезде у финишу меча срушио Партизан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)