МОЈ СИН ИМА ДЕВОЈКУ: Александра Пријовић поздравила своју снајку и открила детаље - изјава постала хит

Новости онлајн

02. 05. 2021. у 15:10

ПЕВАЧИЦА Александра Пријовић открила како прославља Ускрс, најрадоснији хришћански празник и које промене јој је донело проширење породице.

МОЈ СИН ИМА ДЕВОЈКУ: Александра Пријовић поздравила своју снајку и открила детаље - изјава постала хит

Фото: Инстаграм

- Тада смо били само мама, деда и ја, тако смо прослављали сваки празник. Сада када сам овде и имам своју породицу, прослављам наравно са њима и сином. Мислим да ће ове године бити посебно зато што је он сад мало већи, разуме и свестан је свега, тако да једва чекам да се куцамо јајима - рекла је Александра.

Певачица је открила тајну свог сина, Александра.

- Он има девојку! Морам да поздравим моју снајку Петру и њену мајку Драгану, девојчица има 7 година и то је озбиљна љубав. Старија је њега од 5 година, ништа страшно, кад порасту то се неће осетити - прича певачица кроз смех у емисији "Премијера Викенд - Специјал".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

АУДИО БМ СЛУШНИ АПАРАТИ: Новогодишња чаролија звука