ПРЕМИНУО УЧЕСНИК ТАКМИЧЕЊА "ЗВЕЗДЕ ГРАНДА": Колеге се на мрежама опраштају од Момира Луковца (ФОТО)

Новости онлајн

21. 04. 2021. у 01:25

МУЗИЧКИ талент шоу-програм Звезде Гранда погодиле су тешке вести.

ПРЕМИНУО УЧЕСНИК ТАКМИЧЕЊА ЗВЕЗДЕ ГРАНДА: Колеге се на мрежама опраштају од Момира Луковца (ФОТО)

Фото: Принтсцреен/Јутјуб

Наиме, Удружење естрадних уметника Црне Горе и учесници овог ТВ формата су на друштвеним мрежама пренели незванично сазнање да је учесник тренутно актуелне сезоне Момир Луковац преминуо.

Ову тужну вест потврдило је и неколико колега Момира Луковца, који се на друштвеним мрежама потресним фотографијама и порукама опраштају од колеге.

Момир се последњи пут представио јавности у емисији која је емитована у фебруару текуће године. Тада је певао песме Проклета је виолина Саше Матића и Да ме је она волела, коју у оригиналу изводе, поред Матића, Миле Китић и Аца Лукас.

Луковац је имао 24 године и живео је у Подгорици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!