СМЕЈАЛИ СУ СЕ КАДА ЈЕ ИЗАШЛА НА БИНУ, А ЗАНЕМЕЛИ КАД ЈЕ ЗАПЕВАЛА: Сузан је постала планетарна сензација, а данас изгледа другачије (ВИДЕО)
СУЗАН Бојл је пре 13 година постала интернет сензација на такмичењу “Ја имам таленат” у Великој Британији.
Фото: Принтскрин
Неугледној шкотској дебељушкастој уседелици и домаћици од четрдесет и кусур година подсмехивала се цела сала, када је реклa да жели да буде певачица. А онда је запевала "I Dreamed A Dream".
Сајмон Кауел је занемео, жири је био у шоку, цела сала је почела да вришти чувши како она пева. Пласирала се у финале и, иако није победила, њен раскошни глас јој је омогућио да заради 22 милиона фунти.
Уследиле су бројне промене у њеном животу. Иако је остала да живи у кући у којој је одувек живела, неке ствари су се промениле.
Прва романтична веза коју је имала је са доктором кога је упознала у хотелу и заједно су отишли на ручак, али је њихова веза била искључиво платонска, на инсистирање Бојлове, која сматра да је предуго била сама да би сада имала мушкарца.
Оно око чега се највише полемисало у време њене највеће славе је физички изглед који није задовољавао стандарде шоубизниса. Сузан је имала вишак килограма и није много марила за физички изглед.
Данас она више води рачуна о свом изгледу и здрављу. Доста је смршала и променила имиџ, због чега изгледа тотално другачије.
Препоручујемо
КРАЈ КАРИЈЕРЕ И ЗВАНИЧНО: Тина Тарнер се опрашта од публике филмом о свом животу
21. 03. 2021. у 23:38
НОВИ МУЗИЧКИ ШОУ-ПРОГРАМ на РТС 1: "Студио" по мери музичких сладокусаца
19. 03. 2021. у 11:44
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (1)