ЕВА РАС ПОДРЖАЛА ЛЕЧИЋА: Глумица овим речима стала на страну пријатеља
ГЛУМИЦА Данијела Штајнфелд открила је у Вишем тужилаштву да је глумац Бранислав Лечић тај мистериозни моћник из фимске индустрије којег је својевремено спомињала у својим интервјуима, а за којег је тврдила да ју је силовао, не желећи да открива његов идентитет.
Фото: Принтскрин
Подршку Лечићу данас је одмах упутила глумица Ева Рас:
- Лека је мој пријатељ и шта год да буде, ја ћу бити на његовој страни. Не могу да верујем док се то не докаже. О тим причама о силовању сам већ код Мике Алексића рекла шта сам имала. Битно је да не кривимо људе које суд није осудио - рекла је глумица.
Препоручујемо
ЛАНЕ ГУТОВИЋ О ЛЕЧИЋУ: Оптужбе за силовање су постала мода, имам лепо мишљење о њему
22. 03. 2021. у 19:44
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (2)