ОСВОЈИО ТВРЂАВУ ЖДРЕЛО: Планинарски подухват певача Николе Роквића
ПЕВАЧ Никола Роквић велики је авантуриста, што потврђује и његов најновији подухват.
Фото Instagram/nikolarokvic
Решио је син Маринка Роквића да осваја планинске врхове по Србији, па се упустио у авантуру звану ферата Горњак. Она води до тврђаве Ждрело, која се налази у близини Петровца на Млави.
У упутству за кретање тим опремљеним пењачким путем, наводи се да у овај подухват могу да се упусте искључиво психофизички спремни планинари уз употребу сертификоване опреме, коју знају да користе.
Судећи по фотографијама које је окачио на "Инстаграм", Роквић апсолутно испуњава све услове. У коментарима су се нанизали изрази дивљења због показане храбрости.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)