ЦЕЦА ОДУШЕВЉЕНА БОГДАНОВИМ ПОКЛОНИМА: Сто пун цвећа и посластица - певачица се дечку захвалила посебном поруком (ФОТО)
ФОЛК певачица Светлана Цеца Ражнатовић одушевила се поклонима које је данас добила од дечка Богдана Срејовића.
Фото: Принтскрин
Цеца је са пратиоцима на "Инстаграму" поделила овај знак Богданове пажње поводом Међународног дана жена.
- Мени је сваки дан 8. март, хвала бебо - написала је фолкерка, поред снимака, на којима се види да њен сто красе различите посластице занимљивог облика, торта у облику срца, али и букети цвећа украшени плишаним медведићима, које можете погледати КЛИКОМ ОВДЕ.
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)