ЈА КАФИЦУ, ОНА СУПИЦУ: Марија Шерифовић посетила малу Мињу Матић која се лечи у Америци
ПЕВАЧИЦА Марија Шерифовић објавила је на друштвеним мрежама фотографију са једне плаже у Америци, на којој је у друштву девојчице Миње Матић, за чије лечење је организовала хуманитарни концерт.
Фото Instagram/serifovic
- Нема стварно смисла да се само ја сунчам и купам. Ја кафицу, Миња супу са кнедлама и Бог да нас види - написала је Марија, која је посетила Мињу након што је једноипогодишња девојчица, пре више од недељу дана, тамо примила скупи лек "золгенсму" и почела са физикалним терапијама и вежбама.
Шерифовићева је јавно обећала малој Мињи да ће бити прва особа са којом ће да истрчи цео круг око њихових Шумарица, будући да су обе Крагујевчанке.
Препоручујемо
НАЈЛЕПША ВЕСТ: Миња је стигла у Лос Анђелес по своју шансу за излечење
24. 01. 2021. у 09:23
"ДА, ИМАМ ДЕЧКА": Марија Шерифовић отворила душу - Маштам о удаји и деци!
18. 01. 2021. у 17:26
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)