"ЦРНИ ЛЕПТИР" ЗА ЗАЉУБЉЕНЕ: Лена Ковачевић, објавила још једну песму (ВИДЕО)

В.Н.

18. 02. 2021. у 09:33

ПЕВАЧИЦА поп-џез оријентације Лена Ковачевић симболично је, на Дан заљубљених, објавила сингл "Црни лептир", као специјални поклон обожавоцима.

ЦРНИ ЛЕПТИР ЗА ЗАЉУБЉЕНЕ: Лена Ковачевић, објавила још једну песму (ВИДЕО)

Фото Ирина Дуплевскаја

Нова песма, уз претходно објављене синглове, наћи ће се на Ленином четвртом студијском албуму "Кафе", који ће објавити у току године, а аутори музике и текста су Дарко Димитров и Емина Јаховић. Њих двоје су, иначе, и аутори Лениног хита "Кафе", који се слуша и ван граница Србије.

"Црни лептир" доноси певачици нови звук и емоцију, а сензуалност музике и гласа чине ту песму свежом. Ћерка Душана Ковачевића наглашава да "Црни лептир" није комерцијална песма, али је њој изузетно драга.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (0)

ХРВАТ ШОКИРАО НОВАКА ЂОКОВИЋА У РИМУ! Ко је овоме могао да се нада?