СМРШАО 88 КИЛОГРАМА: Дарко Лазић драстично променио изглед

ФОЛК певач Дарко Лазић (29) се преполовио. Открио је да је смршао чак 88 килограма, али не жели ту да стане, већ хоће да ослаби бар још 10 килограма.

СМРШАО 88 КИЛОГРАМА: Дарко Лазић драстично променио изглед

Фото ATA Images

Каже да је његово здравствено стање пре операције смањења желуца било лоше, те да је пио лекове за притисак ујутру и увече. Али, откако се оперисао пре годину дана, таблете више не пије.

- Смршао сам 88 килограма и хоћу да смршам још 10 - изјавио је Лазић.

- Сада ми у коментарима на друштвеним мрежама пишу да сам анорексичан, а није им ваљало ни када сам, како су говорили, био дебели вепар. Не одговара им ни сад, кад сам мршав.

Фото Instagram/darkolazicofficial

Вероватно ћу им одговарати када престанем да дишем. Моје здравствено стање је сада добро. Спавам мало, а пун сам енергије, живота и воље.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НА ПРАГУ НОВА ОДЛУКА О ПОВЛАЧЕЊУ ПРИЗНАЊА ТЗВ. КОСОВА: Одлука о признању лажне државе донета је противно вољи већине грађана

НА ПРАГУ НОВА ОДЛУКА О ПОВЛАЧЕЊУ ПРИЗНАЊА ТЗВ. КОСОВА: "Одлука о признању лажне државе донета је противно вољи већине грађана"

Општински одбор Демократске народне партије у Никшићу најавио да ће упутити званичну иницијативу за доношење декларације о стављању ван снаге одлуке о признању самопроглашене државе Косово.

27. 07. 2026. у 15:35

ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда

ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда

НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.

24. 07. 2026. у 16:00

Коментари (1)

ПЕВАЧИ СУ ПРОДАНЕ ДУШЕ Слађа Делибашић оплела по естради - Данашња музика је ужас