САД КАД МИ ЈЕ НАЈПОТРЕБНИЈИ ТАТА ЊЕГА НЕМА: Певачица открила како се Џејева породица носи са болом

08. 12. 2020. у 22:24

ФОЛК певач Џеј Рамадановски преминуо је 6. децембра у 57. години и својим одласком растужио читав регион.

САД КАД МИ ЈЕ НАЈПОТРЕБНИЈИ ТАТА ЊЕГА НЕМА: Певачица открила како се Џејева породица носи са болом

Фото: Принтскрин ТВ Пинк

Пријатељи, породица и сви који су га волели и даље се опраштају од њега на друштвеним мрежама, а певач ће бити сахрањен у петак у Алеји заслужних грађана. 

Певачица Мина Костић веома је тешко поднела његову смрти, а сада је открила како се његова породица носи са болом. 

- Јако тешко. Марији је најтеже. Ја се сваки дан чујем са њом, дописујемо се. Она каже: "Ја не могу више", а ја кажем мораш јер би то он волео. Ми смо сви уз њу и њих две. Она јако лепо пева и каже: "Сад кад ми је најботребнији тата њега нема", ја јој кажем да знам како јој је и да јој је тешко као и свима нама... И даље не верујем да њега нема више, али просто морамо да идемо даље. Бићемо ту за све њих - рекла је Мина.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)