БОРИМО СЕ, КОРОНА И ЈА: Водитељка Јутарњег програма заражена вирусом (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јутарњег програма Марија Савић Стаменић навела је на свом Инстаграм профилу да је позитивна на корона вирус.
Фото: Принтскрин
- Боримо се корона и ја. У собној изолацији. Чувајте себе и друге - написала је Марија Савић Стаменић.
Фото: Принтскрин
- Драги људи, хвала свима на лепим жељама. Сви ме питате исто. Како? Не знам како. Не знам од кога сам добила вирус. Није то сада ни толико битно. Мени је најважније да никоме нисам пренела. Надам се да је тако. Изоловала сам се чим сам добила симптоме и обавестила све блиске контакте када је стигао позитиван тест - додала је водитељка.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЕВРОВИЗИЈА 2026: Друго полуфинално вече - наше комшије су фаворити по кладионицама
14. 05. 2026. у 19:09 >> 20:03
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)