"НЕБЕСКА РУСИЈА - ЧЕТИРИ МАЉЧИКА" НА КОЛАРЦУ: Хитови Дивљана уз Прокофјева свирају Шандоров и Николић
КОНЦЕРТ "Небеска Русија - четири маљчика", у спомен на Владу Дивљана, биће одржан 30. октобра (20.00) у Коларчевој задужбини (улазнице 1.200 динара).
Фото А. Станковић
Дивљанов сарадник и пријатељ, пијаниста Александар Шандоров, у клавирском дуу са Немањом Николићем повезује њиховог и Владиног омиљеног композитора Сергеја Прокофјева, тачније, његов "Концерт за клавир и оркестар број три", са Дивљановом ауторском музиком.
Шандоров и Николић, на тај начин, стварају ново, аутентично дело, максимално поштујући нотне записе које користе.
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)