ХИТОВИ И НОВИТЕТИ: "Артан Лили" 6. новембра први пут у "Комбанк дворани"
БЕНД "Артан Лили" први пут ће 6. новембра (20.00) одржати концерт у београдској "Комбанк дворани" (улазнице 1.200, 1.500 и 1.800 динара), где ће промовисати реиздања првог албума, названог именом групе, и његовог наследника, New deal.
Фото Ивана Чутура
"Артан Лили" наступају у склопу концертног серијала "Под маскама", који је осмислила промотерска кућа "Лонг плеј".
- Задовољство је засвирати по први пут у једном од најбољих и легендарних концертних простора - поручује бенд. - Публика "Артан Лилија" заслужује овакву, адекватну београдску концертну промоцију реиздања прва два албума, и може да очекује хитове које сви добро знају, али и нове песме са трећег албума које тек упознаје на концертима.
Препоручујемо
МИЛЕ СЕ РАЗГОЛИТИО НА ДОМИНИКАНИ Затегнуто тело у осмој деценији: "Краљ свих краљева!"
27. 02. 2026. у 07:36
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)