ГОГА СЕКУЛИЋ СНИМАЛА СПОТ ПОРЕД БАЗЕНА: После "Проблема", дует са Швајцарцем
ФОЛКЕРКА из Пљеваља, Гога Секулић (43) одлучила је да обрадује своју публику спотом за нову песму "Проблем".
Фото ATA Images
Снимала га је на једном базену у Београду, а у паузи је неколицини присутних представника медија рекла да је уверена да ће песма "Проблем" бити хит. И док обожаваоци буду уживали у Гогиној нумери, она је најавила још једно изненађење:
- За неколико месеци објавићу и дуетску нумеру са једним младим репером из Швајцарске. Песма је одлична, радили су је Буба и Џала.
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)