СРБИЈА БРУЈИ О РОМСКОЈ СВАДБИ ОД 650.000 ЕВРА: Ево колико новца су на овом гала слављу зарадили Цеца и Лукас (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ са ромске свадбе у Риму, на којој су певала нека од најјачих естрадних имена попут Цеце Ражнатовић и Аце Лукаса, преплавиле су друштвене мреже. Данима се прича о томе колико су породице младенаца уложиле новца у гала славље у једној најлуксузнијих вила италијанске престонице, а према сазнањима домаћини су дали око 650.000 евра.
Фото: Инстаграм
Луксузни објекат налази се два километра од Колосеума, а изнајмљивање, када су прославе у питању, кошта приближно око сто хиљада евра по дану. С обзиром на то да су је домаћини узели на три дана, само за њу су потрошили 300.000 евра.
Вила је саграђена од стране венецијанске племићке породице 1837. године у неокласичном стилу, и важи за једну од најлуксузнијих у престоници. Има неколико нивоа, десет свечаних сала за славље, од којих највећа прима 500 гостију.
Управо та највећа има и огромну терасу на којој су такође постављени столови и столице, а одатле се пружа невероватан поглед на цео Рим, у којој су организовали свадбу.
Храна је укључена у ову цену, а вила има своје куваре и кетеринг, који су у договору са младенцима одлучили какав ће мени бити. Наш извор који је присуствовао свадби каже да није било српских специјалитета, већ да је у фокусу била италијанска храна. Осим пасти по којима су препознатљиви, а којих је било преко 20 врста, на менију су били и канапеи, разне врсте сирева, специјалитети од теста, супе, чорбе, морски плодови, салате, равиоле, рижото, аранцини, као и специјалитети од меса карактеристични за ово поднебље Италије. Када су и питању десерти, и ту је био велики избор - чувени каноли, италијански занатски сладолед, чизкејк, тирамису... Ипак, највише пажње привукла је торта на чак пет спратова, са специјалном глазуром и украсима, чија је вредност била око 15.000 евра.
Ни на пићу се није штедело. Осим флаширане воде, сокова, свеже цеђених сокова, и алкохол је био на нивоу. Поред жестине, пила су се и најфинија вина, као и шампањац чија је цена невероватних хиљаду евра по боци. Дакле, само на пиће дали су приближно 50.000 евра.
Фото: Принтскрин
И на музици се није штедело. Цеца и Лукас су за наступ узели по 50.000 евра, међутим, договор са домаћинима је да све певаче, осим Ражнатовићке која ј е унапред узела хонорар, исплати преко бакшиша.
Поред ње и Лукаса, певали су и Јана Тодоровић, која је узела 30.000 евра, док су Кеба, Енес Беговић и Шериф Коњевић инкасирали по 20.000. Александра Бурсаћ и Надица Адемов су плаћене по 15.000 евра. Наравно подразумевају се и плаћене авионске карте и смештај у луксузном хотелу.
Свадбу је организовала агенција за венчање која је свој рад наплатила 20.000 евра. Дупло више је отишло на декорацију, а плаћен је и смештај гостију који су дошли из свих крајева света, пише Курир.рс.
Препоручујемо
ЦЕЦА НА РОМСКОЈ СВАДБИ У РИМУ: Блиста у црвеном комплету, огласила се са славља (ФОТО)
28. 09. 2020. у 23:35
ЦЕЦА РАЖНАТОВИЋ СКОЧИЛА ОД СТРАХА: Ево како је Анастасија преварила певачицу (ВИДЕО)
12. 09. 2020. у 20:00
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (8)