"ЕЛЕКТРИЧНИ ОРГАЗАМ" НЕ МИРУЈЕ НИ У ПАНДЕМИЈИ: Спот за "Дугу топлу ноћ"
БЕОГРАДСКА рок група "Електрични оргазам" одлучила је да период мировања, што се тиче концертних активности, искористи за афирмацију неких заборављених песама из своје богате дискографије.
Фото В. Данилов
- Како због короне не можемо да свирамо концерте и имамо вишак слободног времена, решили смо да га креативно искористимо радећи текстуалне видео-спотове за песме са старих албума које нису толико биле у етру, као други хитови. У том духу смо сада направили спот за песму "Дуга топла ноћ", са нашег последњег студијског албума "Где смо сад?" - објаснио је Срђан Гојковић Гиле, фронтмен "Електричног оргазма".
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
КОРОНА ГОРА ОД РАТОВА И БОМБАРДОВАЊА: Дејан Илић - труба утихнула због пандемије
07. 08. 2020. у 18:15
НЕМА МАНЕ КОД ИВАНЕ: Још једна летња секси слика поп певачице са реке
04. 08. 2020. у 08:47
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (1)