ЕМОТИВНО И ДИРЉИВО: Нова песма Ане Станић
ПОП певачица Ана Станић, после неколико дана најављивања на друштвеним мрежама, коначно је у четвртак, у рано поподне, обрадовала фанове новим синглом "Моје", а спот за ову нумеру, како се најављује, биће пуштен у септембру.
Фото К. Михајловић
Многе је, на прво слушање, Анина нова песма, за коју је сама написала музику и текст, подсетила на летње хитове из осамдесетих година. За модерно звучно паковање био је задужен млади продуцент Предраг Ристић Мета.
Обожаваоци Станићеве брзо су веома позитивно реаговали на "Моје". Оцењују да је звук одличан, песма хитична, и констатују да је Ана особа која води рачуна о сваком детаљу.
ПОЛОВНИ ХРВАТСКИ "РАФАЛ" СЕ ПОКРАВИО ЧИМ ЈЕ ПОЛЕТЕО: Хитно морао да прекине лет
ЈЕДАН од борбених авиона „Рафал“ Хрватског ратног ваздухопловства морао је у четвртак да прекине планирани лет због техничких проблема који су се појавили при полетању.
16. 01. 2026. у 21:12
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
ЦЕЦА БЕСНА: "Срам те било, остави ми презиме и адресу"
Цеца је решила да се обрачуна на друштвеној мрежи Икс и одговори на негативне коментаре, али и позитивне.
17. 01. 2026. у 09:29
Коментари (0)