БУДИТЕ ПАМЕТНИ, КОРОНА ЈЕ СТРАШНА! Дејан Милићевић победио вирус, па испричао како је текла његова борба
ДЕЈАН Милићевић успешно се опоравља након што је победио битку са вирусом цовид-19, а открио је кроз шта је све прошао.
Фото: Инстаграм
Дејан је срећан што је вирус победио, па се захвалио и докторима који су му помогли.
- Свака вам част, борили смо се као лавови да мене спасимо и да сутра изађем након 20 дана боравка овде. Хвала вам пуно, ово не може да се опише, да се каже, да се изрази та захваланост како и на који начин овај претежак период за мене и за мој живот се коначно завршио на добробит целокупну - рекао је Дејан, па додао:
- Можданог удара никад није било, операције простате никада није било. Ја јесам имао корону, победио сам је, хвала Богу и јесам оперисао желудац. То никада нисам крио, мислим да је најискренија ствар, да сам искрен када говорим о свом здравственом стању, јер то може да помогне многима који су у годинама, или се налазе у проблему који сам имао ја.
Фото: Принтсцреен
- Хвала још једном свима, ја нисам желео да се ово оволико зна и чује, међутим сада када видим да је ово истинито и да је корона стварно страшна, и све што сам проживео за 20 дана у болници, био на кисеонику - будите паметни, носите маске, и пазите се. Ово је нешто што само Бог може да вас сачува и не желиш никоме, па ни најљућем непријатељу који је нашао за сходно да пише лажи и глупости. Битно је да сам ја победио, да смо победили заједно и да се још дуго гледамо - закључио је Дејан.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРИОРИТЕТ - ЈАК ИМУНИТЕТ: Маринко Роквић објавио слику из кућне теретане
01. 08. 2020. у 18:27
ЈЕЛИСАВЕТА У БИКОВИЋЕВОМ ЗАГРЉАЈУ: Трудна глумица показала стомачић (ФОТО)
01. 08. 2020. у 19:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)