Шерон Стоун испричала мало познат детаљ из живота: "Ударио ме гром, летала сам кроз кухињу"
Шерон Стоун се недавно у једном подкасту осврнула на шокантну причу о томе како ју је ударио гром
Фото: ЕПА
Шерон Стоун се недавно у једном подкасту осврнула на шокантну причу о томе како ју је ударио гром.
Она је рекла како је тада пролетела кроз целу кухињу.
"Била сам тада код куће и сипала воду у пеглу. Једна рука ми је и даље била на славини, а друга на пегли и одједном - ударио је гром, а вода је била проводник. Одлетела сам кроз целу кухињу и ударила у фрижидер", присетила се 62-годишња звезда филма "Ниске страсти".
Мајка ју је, затим, одвезла код лекара. "ЕКГ је показивао велики електрицитет у мом телу. Морала сам да радим ЕКГ десет дана узастопно", рекла је.
Како је Стоунова додала, срећна је што је уопште и жива, с обзиром на то да ово није био једини "блиски сусрет са смрћу" који је имала. Једном се посекла по врату и само пуком срећом није закачила вену, а 2001. године је имала и мождану анеуризму.
Препоручујемо
ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА ГАГЕ НИКОЛИЋА: Болест је узела маха пре него што је успео да је оствари
11. 03. 2026. у 16:00
"ОПЕРИСАНА ЈЕ" Кемиш открио најновије информације о Зорици: "Шта ће даље бити..."
11. 03. 2026. у 15:24
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)