ПРИЈАТЕЉИ И ПОДРШКА: Лепа Лукић и Боки 13 уживали на концерту Мирослава Илића (ФОТО)

БАРД народне музике Мирослав Илић одржао је вечерас први од два велика концерта у Плавој дворани Сава Центра.

ПРИЈАТЕЉИ И ПОДРШКА: Лепа Лукић и Боки 13 уживали на концерту Мирослава Илића (ФОТО)

FOTO: Novosti


На концерту свог колеге, дошли су да уживају и краљица народне музике Лепа Лукић и шоумен Боки 13.

FOTO: Novosti

 

Њих двоје су седели у првом реду, а онда су признали да су највећи тандем.

- Нисам узбуђења, узбуђен је Мирослав, видећу да ли ћу уживати вечерас, надам се да неће бити проблема. Боки 13 ми је једино друштво, ми смо највећи тандем - рекла је Лепа.

FOTO: Novosti

 

Легендарни певач ће се са својом публиком дружити и сутра, 11. децембра, на истом месту, у Плавој дворани Сава центра.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво