ТАМАРА МИЛУТИНОВИЋ ИСКРЕНО О ВЕНЧАЊУ УРОША ЖИВКОВИЋА: Проговорила о његовој супрузи - "Добро се снашла у улози мајке и жене" (ФОТО)
13. 10. 2025. у 21:29
ПОПУЛАРНА певачица Тамара Милутиновић, уједно и блиска пријатељица младожење Уроша Живковића, вечерас је са супругом, фудбалером Дарком Јевтићем, стигла на гала свадбено славље које је окупило бројна позната лица.
Повезане вести
ПИЈЕМ И УВЕК САМ У ПРАВУ: Катарина Грујић изненадила све на свадби Уроша Живковића (ФОТО)
СВАДБА певача Уроша Живковића увелико је почела, а његова колегиница Катарина Грујић је пред камерама говорила о гала весељу и приватном животу.
13. 10. 2025. у 21:22
УПРКОС ТЕШКОМ ДАНУ, ИСПОШТОВАЛИ КОЛЕГУ: Вики и Ташке дошли на свадбу Уроша Живковића - "Много га волим и поштујем"
МУЗИЧКА звезда Вики Миљковић и њен супруг, истакнути композитор Драган Ташковић Ташке, вечерас су увеличали гала славље њеног млађег колеге Уроша Живковића који се данас супрузи Јовани на вечну љубав заклео у цркви, где су крстили и сина првенца Лазара.
13. 10. 2025. у 22:05
НА ВЕСЕЉУ ПРОГОВОРИЛИ О СВОМ ВЕНЧАЊУ: Љуба Перућица и Катарина Колозеус истакли да нису имали пара да се врате кућу са своје свадбе (ФОТО)
ЕСТРАДНИ пар Љуба Перућица и катарина Колозеус вечерас су дошли на гала свадбу код Урша Живковића и његове супруге Јоване, а том приликом говорили су и о свом венчању и преварама.
13. 10. 2025. у 21:57
БАЈКОВИТ ПРВИ ПЛЕС ЈОВАНЕ И УРОША ЖИВКОВИЋА: Певач не скида осмех с лица, сви су пали кад су чули речи песме (ФОТО)
ПОПУЛАРНИ фолк певач Урош Живковић и његова супруга Јована, с којом је овог пролећа склопио грађански брак, данас су се на вечну љубав заклели и пред Богом и уједно крстили свог сина првенца Лазара.
13. 10. 2025. у 21:42
УРОШ ЖИВКОВИЋ ПИЈЕ РАКИЈУ КОЈУ ЈЕ ПРАВИО ТАТА ТАМАРЕ МИЛУТИНОВИЋ: Признао да ће се певати песме покојног Халида Бешлића (ФОТО)
СВАДБА певача Уроша Живковића и његове изабранице Јоване већ сада се описује као једно од најупечатљивијих естрадних весеља.
13. 10. 2025. у 21:14
Најновије из рубрике
ИСЦУРЕЛИ ДЕТАЉИ СУЂЕЊА АНЕ И БАСТИЈАНА У МИНХЕНУ КОЈЕ СЕ ДЕШАВА ИЗА ЗАТВОРЕНИХ ВРАТА: "Нећу више да га видим, завршите ово што пре"
АНА Ивановић је поднела захтев за развод у Минхену и тражила убрзани поступак.
05. 12. 2025. у 14:31
"ПОЕНТА ТВОЈЕ ПОРУКЕ?" Додикова ћерка одговорила Лукасу (ВИДЕО)
НАКОН што је испливала слика Аце Лукаса у друштву Насера Орића, Милорад Додик критиковао га је на друштвеним мрежама. Лукас није остао дужан Додику, а онда се на Инстаграму обратио и Горици Додик, ћерки политичара из Републике Српске, пошто га је поменула на друштвеној мрежи "X".
05. 12. 2025. у 13:47
КАДА ЈЕ ИМАО 30. ГОДИНА УШАО ЈЕ У РЕКУ, ОБУЧЕН, ПЕВАЈУЋИ И - НЕСТАО ЗАУВЕК: Животна прича човека са најлепшим и најнежнијим гласом на свету
БИО је власник једног од најлепших гласова генерације и аутор култне обраде 'Халлелујах', али свет га је изгубио прерано и под околностима које и данас изазивају језу.
05. 12. 2025. у 12:08
РИЧАРД ГИР О 20 ГОДИНА ДУГОЈ ЗАБРАНИ ДА СЕ ПОЈАВЉУЈЕ НА ДОДЕЛИ ОСКАРА: "Нисам то схватио лично"
ГЛУМАЦ сада отворено говори о једном од најконтроверзнијих делова своје каријере.
05. 12. 2025. у 11:34
ПРЕМИНУО ЧУВЕНИ ХОЛИВУДСКИ ГЛУМАЦ: Пореклом је из Јапана, а пре 10 година је прешао у православље
КЕРИ Хиројуки Тагава, звезда филмова "Мортал Комбат" и "Мемоари једне гејше", преминуо је у 75. години.
05. 12. 2025. у 10:42
Коментари (0)