"ДРАГИ МОЈ ТАТА... НЕМАМ СНАГЕ ЗА ТО" Халидов син се скрхан од бола опрашта од оца

ОД Халида Бешлића, легенде народне музике чија смрт је потресла БиХ и регион, емотивним речима на друштвеним мрежама опростио се његов син Дино.

ДРАГИ МОЈ ТАТА... НЕМАМ СНАГЕ ЗА ТО Халидов син се скрхан од бола опрашта од оца

Фото: АТА имагес/А. Ахел

 - Волимо те пуно и знај да те никада нећемо изневерити. С поносом ћу носити твоје презиме и бреме које си ми оставио. Твој Дино -.

Уз објављену групну фотографију, Дино Бешлић је још написао:

 - Драги мој тата, волео бих свашта нешто написати, али немам снаге за то. Само знам да ћеш пуно фалити овој екипи на слици, а поготову твојој Ламији и твом Белмину -. Легендарни Халид Бешлић преминуо је јуче након краће болести. Иако је његово здравствено стање било познато јавности, Бешлићев одлазак је растужио БиХ и све земље региона. Од њега се порукама опраштају бројне колеге, спортисти, политичари, али и људи из народа.

БОНУС ВИДЕО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ТОТАЛНИ РАСПАД БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ! Швајцарци у другом колу Мундијала у последњих 15 минута разбили селекцију Сергеја Барбареза!