ЖЕНА МИ УЗИМА ДОЊИ ВЕШ: Саша Ковачевић један од гостију на концерту "Лексингтон" бенда и проговорио на многе теме (ФОТО)
"ЛЕКСИНГТОН" бенд вечерас има свој други велики концерт у Сава центру, а познате личности сјатиле су се како би подржале своје колеге.
Фото: Новости
Међу првима на концерт "Лексингтон" бенда дошао је Саша Ковачевић са партнерком Зораном.
Фото: Новости
Саша је открио како гледа на потенцијални наступ на Евровизији, али и поделио детаље из приватног живота, посебно о својој вереници, с којом планира будућност.
- Знамо се од наших почетака, било смо почетници, знамо се и из клубова, доста смо наступали заједно, част ми је да имају концерте широм региона - рекао је Саша.
- Што се Евровизије тиче, не допада ми се шта се тамо пропагира, није нешто где се проналазим - рекао је он.
Фото: Новости
На питање да ли су му бивше девојке некада украле комад гардеробе за успомену, певач је одговорио:
- Жена ми краде веш сваки дан, боли да носи шире - рекао је певач
Препоручујемо
СА ВАМА СМО 20 ГОДИНА: "Лексингтон" бенд у Београду "завршава" регионалну турнеју (ФОТО)
25. 09. 2025. у 22:49
НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕЋЕ ИЋИ У БРИСЕЛ ПРВИ ПУТ У 14 ГОДИНА Вучић: Штитим интересе наше земље, спрема се велики сукоб
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да сутра неће отићи у Брисел на самит ЕУ-Западни Балкан јер сматра да мора да штити интересе Србије и додао да ће Србија свакако наставити европским путем.
16. 12. 2025. у 19:58
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење
РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.
16. 12. 2025. у 11:42
Коментари (0)