ИШЛА НА ЧАСОВЕ СТРИПТИЗА: Марина Висковић заплесала у хаљини са провидним прорезима (ФОТО)
ПОП звезда Марина Висковић направила је прави пометну врелим плесом у споту "Понело те", а њено тело и изазовним комбинацијама је додатно дошло до изражаја.
Фото: Душан Јауковић
Марина је за потребе екранизације ове нумере одлучила да ангажује професионалну стриптизету код које је неколико дана ишла на часове.
Фото: Душан Јауковић
Фанови популарне певачице били су одушевљени њеном смелошћу, па су јој поручили да боље изгледа и плеш од Џенифер Лопез која у филму "Преверанткиње са Вол стрита" управо изводи сличан, сензуални плес.
- Искрено, не знам како је та прича дошла до медија (смех) јер девојка код које сам ишла на часове није желела да се о томе прича и пише, али добро. Важно је да смо заједно успеле да изазовемо реакцију и да је она била одличан учитељ, а ја још бољи ђак - рекла је Марина за "Вечерње новости" и додала:
- Песма "Понело те" је имала баш тај сензуални вајб и хтела сам да спот буде једноставан, али ефектан. Видим да сам то и успела. Иначе волим да плешем и ђускам, али никада нисам изводила такву врсту плеса, па је требао неко да ме опусти и научи. Сјајно сам се забавила и то је још једно искуство више.
Фото: Душан Јауковић
Много се писало и о скупоценим дијамантима која је носила у споту, а певачица нам је рекла да би једног дана волела да поседује такву колекцију.
- На моју жалост дијаманти су стигли само за снимање спота (смех). Једног дана ћу себи сигурно купити нешто тако сјајно и вредно - закључила нам је поп звезда.
Препоручујемо
ШАРМ, ЕМОЦИЈА И БЕЋАРЕЊЕ: "Фрајле" приредиле незаборавну ноћ под отвореним небом (ФОТО)
20. 06. 2025. у 18:40
СЛАЂА АЛЕГРО У ИНТЕРВЈУУ ЗА "НОВОСТИ": Баладе су одраз моје личности (ФОТО)
18. 06. 2025. у 12:05
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МОСКВА ОТКРИЛА УКРАЈИНСКУ ЗАМКУ: Кијев подлим потезом хтео да онеспособи руске војнике - ФСБ запленио пошиљку из Пољске
УКРАЈИНСКЕ специјалне службе су испоручиле улошке за ципеле са уграђеним експлозивним направама јединицама Оружаних снага Руске Федерације, сазнао је „Militarny“ од извора у једној од специјалних служби. Према речима извора, оперативци су успели да изграде мрежу за испоруку уз помоћ руских добровољаца, а прве испоруке су се догодиле почетком марта. Број предмета се наводно мери десетинама хиљада.
26. 03. 2026. у 12:34
Коментари (0)