ТУГА ДО НЕБА: Преминуо чувени репер у 31. години

Јована Шведић

17. 05. 2025. у 13:29

ФРАНЦУСКА музичка индустрија је у жалости.

ТУГА ДО НЕБА: Преминуо чувени репер у 31. години

фото: wiktionary

Репер Верној - Werenoi, најпродаванији извођач у земљи током последње две године, преминуо је у 31. години, саопштено је у суботу, 17. маја.

Гласине о његовом здравственом стању почеле су да круже још у петак, када се говорило да је у коми. Његово одсуство са заказаног наступа додатно је забринуло фанове. Вест о смрти потврдио је његов продуцент на мрежи X, а потом и издавачка кућа. Узрок смрти за сада није познат.

Werenoi је био број један на топ листама у Француској 2023. године са албумом Carré, а затим и 2024. са албумом Pyramide, престигавши извођаче попут Indochine, Billie Eilish, Pierrea Garniera, Jula i Zaho de Sagazan. Његов последњи албум Diamant noir, објављен у априлу ове године, одмах је заузео прво место недељне листе албума.

(Пинк)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину