ПЕВАЧИЦА НА МЕТИ ПРЕВАРАНАТА: Сада је и мени стигла порука, не кликћите на тај линк

ПЕВАЧИЦА Марија Микић огласила је након што је умало постала жртва интернет преваре.

ПЕВАЧИЦА НА МЕТИ ПРЕВАРАНАТА: Сада је и мени стигла порука, не кликћите на тај линк

Foto: Printskrin Instagram/ wwwmarijamikiccom

Наиме, Марија Микић открила је да јој је стигла порука са непознатог броја у којој пише да њена месечна претплата за сајт преко којег гледа филмове није прокњижена.

У поруци се налази линк на који је усмеравају да кликне како би извршила поновну уплату и могла неометано да гледа филмове на апликацији. Међутим, како каже, у питању је интернет превара на коју је пре неколико дана насела и сестра Наташе Беквалац - Кристина.

- Видела сам пре неки дан код Кристине Беквалац да су јој на овај начин скинули сав новац са картице. Сада је и мени стигла порука. Она је спасила мене, а можда ја спасим још некога. Не кликћите на овај линк - апеловала је она.

Подсетимо, Марија је недавно у Турској имала операцију гласних жица приликом чега су јој уклоњене три цисте.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?