ПРЕМИНУО ДЕЈВ МЕЛОУ: Срби су га обожавали због ове улоге

ПОЗНАТИ амерички гласовни глумац Дејв Мелоу, најпознатији по улози Бабу у култној серији "Mighty Morphin Power Rangers“, преминуо је у уторак након боравка на палијативној нези.

ПРЕМИНУО ДЕЈВ МЕЛОУ: Срби су га обожавали због ове улоге

фото: wiktionary

 Како преноси ТМЗ, Мелоу је своје последње дане провео у дому за старе "МонтеЦедро Сениор Ливинг Цоммунитy" у Алтадени, Калифорнија.

Његово здравствено стање већ неко време било је нарушено, а према речима његовог бившег колеге, иако је вест о његовој смрти тужна, није била неочекивана.

Осим улоге у Поwер Рангерс, Мелоу је био познат и по раду на популарној франшизи "Дигимон“, где је дао глас бројним ликовима у енглеској синхронизацији. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TMZ (@tmz_tv)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу