ПОСЛЕ ДЕВЕТ МЕСЕЦИ БОРБЕ: Аксел Роуз постигао споразум у вези с тужбом за сексуално напаствовање
ЛИДЕР групе "Ганс н` роузис” (Guns N' Roses) Аксел Роуз постигао је споразум у вези са тужбом за сексуално напаствовање коју је против њега поднела бивша манекенка Шила Кенеди.
Фото: Unsplash
Према информацијама које је објавио магазин "Пипл", споразум је данас постигнут, готово девет месеци након што је Роузов правни тим покушао да одбаци ту тужбу, у којој Кенеди тврди да ју је Роуз напаствовао у хотелској соби у Њујорку 1989. године.
Кенеди је тужбу против певача поднела прошлог новембра.
Тужба је била заснована на тврдњама да је Роуз искористио свој статус славне личности да би "манипулисао, контролисао и сексуално напаствовао" Кенеди.
Роузов адвокат, Даниа Пери рекла је да је њен клијент претрпео "велике последице" због те тужбе и да јој је драго што ће сада моћи да настави нормалан живот.
Певач је негирао оптужбе.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)