САОСЕЋА СЕ СА БОЛОМ: Харис Џиновић отказао концерт у Осијеку након трагедије у Новом Саду

Душан Цакић

02. 11. 2024. у 13:09

ТРАГЕДИЈА у Новом Саду потресла је нацију, а међу онима који су због тога одлучили да промене планове јесте и фолк звезда Харис Џиновић, који је отказао концерт у хали "Зрињевац" у Осијеку, заказан за 2. новембар ове године.

САОСЕЋА СЕ СА БОЛОМ: Харис Џиновић отказао концерт у Осијеку након трагедије у Новом Саду

Фото: В. Данилов

Једна од највећих звезда у историји музике на Балкану обратио се и објаснио своју одлуку.

- Као отац, грађанин и човек дубоко сам потресен трагедијом која се догодила у Новом Саду и саосећам са страдалима и њиховим породицама. Сматрам да није време за концерте у тренутку националне трагедије ових размера и зато сам одлучио да откажем концерт у Осијеку коме сам се искрено радовао. Надам се да ће ово наићи на разумевање организатора, али пре свега свих вас који сте купили карте и који сте желели да вечерас уживате у мојим песмама. Моја жеља је да до нашег дружења дође када буде било неко лепше време за певање, а о свим детаљима ћете бити благовремено обавештени. Верујем да разумете зашто данас нисам у стању да вам певам и на томе вам се унапред захваљујем - рекао је Харис за "Новости".

БОНУС ВИДЕО: "Ја сам ту 55 година, и нисам доживела овакву трагедију": Потресно сведочење мештанке

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

АНАЛИЗА: ДА ЛИ СМО ГОДИНАМА СЛУШАЛИ ПОГРЕШНЕ БРОЈКЕ? Подаци стручњака доносе изненађујуће одговоре