ВРЕМЕ ТРУДА, РАДА И МЛАДОСТИ: Тап 011 прославља три деценије постојања музиком и песмом (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈПОПУЛАРНИЈИ музички састав "Тап 011" који је домаћом сценом владао током 90-их година, последњих година се поново вратио у центар пажње домаће музичке сцене.
Фото: Филип Олћан
Наиме, популарни "Таповци" 6, 7, 8. али због великог интересовања и 12. децембра ове године, концертима у МТС дворани прославиће свој јубилеј - 30 година постојања на музичкој сцени.
Поп феномен деведесетих, који чине Милан Бојанић, Ђорђе Пајовић Ђоле, Петар Ступар Пера, Гоца Тржан и Ивана Петерс својим хитовима који и после 30 година не бледе, својој публици приредиће праву предновогодишњу журку.
Тап 011 је група уз коју су расле многе генерације, а и дан данас се њихови хитови врте на радио станицама.
Фото: Филип Олћан
- Морам да признам да сам већ у септембру кренула да тренирам, сваки дан сам скоро у теретани, зато што сам схватила да се не осећам исто као пре 20, 30 година. Гоца је у тренингу и момци се ослањају једни на друге, а нас две једна на другу и ја морам зато бити спремна да се она ослони на мене, као ја што ћу на њу. И ја стварно вежбам нон стоп - истакла је Ивана, док се Гоца надовезала да ће се поред стандардне петроке на сцени придружити и неко од њихових колега:
- Ми бисмо волели да поделимо бину са неким колегама из тих времена, које смо волели, поштовали и гледаћемо да то изведемо, а ко ће то бити видећемо..зависи ко буде ту, ко је слободан и ко жели. Овим концертима подсетићемо људе на наше време лудости, младости, сазревања и одрастања.
Фото: Филип Олћан
Нема сумње да ће београдска публика уживати све четири вечери са јединственим "Таповцима" и подсетити се јединствене музичке "епохе".
БОНУС ВИДЕО: “Раскидале су са мном јер нисам био зрео” Раде Ћосић о одрастању, глуми и интими | Бинџ | ЕП 18
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)