ЕВО КО ЈЕ ЊЕГОВА ЗАМЕНА: Прва емисија "Звезде Гранда" без Саше Поповића
ВЕЧЕРАС је почела нова сезона "Звезда Гранда", у којој се и први пут, после пуних 20 година догодио преседан, односно изостанак најважније особе.
Фото: АТА имагес/А.А.
Наиме, креативни директор Гранда и идејни творац "Звезда Гранда", Саша Поповић, није присуствовао првим епизодама нове сезоне и то због, како је открио Ђорђе Давид, болести.
Фото: АТА имагес/А.А.
И оно што су многи ишчекивали, сазнао се вечерас, а то је: "Ко то мења Поповића док није ту"?
Фото: Зоран Кузмановић Муња
У жирију ће бити Драган Којић Кеба, док ће Воја Недељковић бити нека врста модератора, а не у бекстејџу као што је то до сада био случај.
- Добио сам задатак од стране продукције, да као водитељ у име продукције разговорам са уваженим члановима жирија и да заменим нашег Сашу Поповића који је тренутно на рехабилитиацији, којем желимо што бржи опоравак и да нам се што пре врати - рекао је Воја.
Уместо Воје ће у бекстејџу бити Милан Митровић, док ће водитељка на сцени бити Ана Севић.
Подсетимо, како је по доласку на снимање прве емсије, 16. септембра, рекао Ђорђе Давид, разлог Сашиног изостанка је његово здравствено стање због којег је приморан да одсуствује, а како сазнајемо он би снимањима требало да се врати крајем октобра.
(ТЕЛЕГРАФ)
Препоручујемо
ИМАЈУ ПРИЛИКУ ДА ЈЕ ЛИЧНО УПОЗНАЈУ: Милица Павловић расписала неочекивани конкурс (ФОТО)
27. 09. 2024. у 18:22
ЗВЕЗДА ЋЕ ПЕВАТИ У ЧАСТ ЗВЕЗДА: Ана Бекута на концерту у Београду (ФОТО)
27. 09. 2024. у 17:51
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)