ПРВО СЕ ВИДЕЛА СА ОВИМ САРАДНИКОМ: Завршен одмор, почеле припреме за концерт Илде Шаулић (ФОТО)
ФОЛК ЗВЕЗДА Илда Шаулић заказала је концерт за 10. октобар у МТС дворани у Београду, да би потом искористила топле летње дане да оде са породицом на одмор и напуни батерије пред обавезе које јој предстоје.
Фото: Приватна архива
Међутим, и томе је дошао крај, па је она ових дана допутовала у Београд, где ће током наредних месец и по дана свакодневно припремати. све оно што је предвидела за свој музички спектакл.
- Иза Илде је година са пуно обавеза, имала је много наступа, а спремала је и велики пројекат "Твоји трагови, моји кораци" који је посветила Шабану. Зато јој је пауза била преко потребна, али пошто је позната као перфекциониста, она је ипак одлучила да скрати одмор и почне са припремама за концерт - рекао је извор близак музичкој звезди.
Фото: Приватна архива
Први сарадник са којим се видела је Енџи Маврић, који је радио на свим њеним албумима, а који ће сада бити и на челу оркестра који ће је пратити. Због пажње која се поклања квалитету. Енџи ће окупити најбоље музичаре у држави да те вечери први пут заједно стану иза фолк звезде и приреде незабораван догађај. Илда и Енџи у студију увелико раде на припремама и гледају списак песама и праве редослед за концерт, а како су истакли веома брзо ће почети и са музичким пробама.
Препоручујемо
ЗЕЛЕНСКИ, МРТВИ СУ: Стравичан снимак и брутална порука, јавио се Кадиров (ВИДЕО)
ЧЕЧЕНСКИ лидер Рамзан Кадиров објавио је снимак ликвидације украјинских војника у Костјантињивки у Доњецкој области у Украјини на свом Телеграм каналу.
07. 02. 2026. у 17:05
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)