ЋЕРКА ДОКТОР НАУКА, СИН ДИПЛОМИРАО У АМЕРИЦИ: Ко су деца Вере Матовић - "Они су мој понос"
ВЕРА МАТОВИЋ а супругом хармоникашем Ратомиром Матовићем, ужива годинама у складном браку, а највише радости донела су им деца, ћерка Виолета и син Миљан.
Вера Матовић
- Ћерка ми је доктор наука на тему “Тероризам”, живи у Београду. Син је завршио Економски факултет у Америци. Моја деца су мој понос. Били су далеко од естраде и имали зацртан пут, пут до успеха - испричала је Вера једном приликом певачица.
Фото: П. Милошевић
Како је једном приликом испричала Вера, због природе посла она и њен супруг нису могли да одрастање своје деце испрате онолико колико су желели.
- Свако дете хоће и оца и мајку уз себе. Када је ћерка била мала, нисмо проводили много времена са њом. Једног дана је била код другарице и они су имали ручак у одређено време. Дођу са посла мама и тата њене другарице и сви заједно ручају.
- Она је то гледала и питала ме: “Мајко, а кад ћемо ми заједно да ручамо?” То је мене јако заболело. Супруг и ја нисмо у току месеца били са њом ни пет дана. Е, то је болно било, али народ ми није дао другачије. Желела сам и да напустим ово све, али стално су ме звали.
Виолета и Миљан не воле да се ескопнирају, а Вера је одувек поштовала њихову жељу за приватношћу. Истакла је да су и она и супруг неизмерно поносни на своју децу, која су израсла у часне људе.
Фото: Јутјуб принтскрин/Папарацо лов/Телеграф
Има најскупљу кућу на естради
Вера је, иначе, током које је освојила бројне фестивалске награде и продала милионе грамофонских плоча и касета. Новац је, за разлику од многих, брижљиво чувала и мудро улагала, те се данас може похвалити најскупљом кућом на Сењаку, али и импозантне колекције уметничких дела.
(БЛИЦ)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ДИЈАМАНТИ БЕНД" НЕ ПИТАЈУ КОЛИКО КОШТА: Спремите се за нову свадбену химну (ФОТО)
03. 08. 2024. у 21:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)