АП ТВРДИ: Наступ Лејди Гаге на церемонији отварања Олимпијских игара снимљен унапред
ПЕВАЧИЦА Лејди Гага одржала је вечерас на церемноји отварања Олимпијских игара у Паризу кабаретски наступ уз песму "Mon truc en plumes" култног француског уметника Зизија Жанмера, али је наступ био снимљен унапред, наводи АП.
Фото Танјуг/АП
Репортер америчке агенције видео је како је Гага почела да се загрева око три сата пре почетка церемоније отварања, изводила свој програм око сат времена, а затим отишла махнувши фановима.
Њено појављивање није било наведено у програму који је претходно подељен медијима.
АП наводи да представници певачице нису одговорили и на захтев за коментар зашто је њен наступ унапред снимљен.
Лејди Гага је након наступа на мрежи X навела да је, иако није француска уметница, одувек осећала веома посебну везу са Французима и певањем француске музике.
-Нисам желела ништа друго него да направим перформанс који ће загрејати срце Француске, славити француску уметност и музику. Ова важна прилика подсећа све на један од најмагичнијих градова на свету - Париз, написала је певачица на мрежи X после свог наступа.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - РУСКИ ТОП ГАН: Пилоти руске северне флоте изводе вежбе изнад Баренцовог мора
Препоручујемо
КАБАРЕТСКИ НАСТУП ЛЕЈДИ ГАГЕ: Дива зачинила отварање Олимпијских игара у Паризу (ФОТО)
26. 07. 2024. у 21:05
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОТПУНО ГОЛА: Објављене наге фотке жене нашег славног фолкера (ФОТО)
АНА Јовановић, супруга популарног певача Пеђе Јовановића, поново је успела да усија друштвене мрежама провокативним издањем са егзотичне дестинације.
21. 02. 2026. у 20:31
Коментари (0)